Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Chatham
2018 Hyundai Santa Fe Sport 2.4 2.4 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $18,520 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:153,822 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T049A |
2018 Chevrolet Equinox Premier Front-Wheel Drive
| Price: | $19,006 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:149,150 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Orange |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T183A |
2018 Chevrolet Silverado 1500 Custom 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $23,977 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:162,033 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T159A |
Loading More Vehicles ...



