Used Buick for Sale in Chatham
2010 Buick Enclave CX Front-Wheel Drive Sport Utility
| Price: | $3,520 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:188,787 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Brown |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T194A |
2025 Buick Envision Sport Touring 4dr All-Wheel Drive
WELL TAKEN CARE OF UNIT, VERY CLEAN, LOTS OF OPTIONS
| Price: | $40,986 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:19,345 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 5B081A |
2023 Buick Envision Avenir All-Wheel Drive
| Price: | $34,947 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:60,357 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T153A |
2022 Buick Envision Preferred All-Wheel Drive
2.0 AWD, Cloth Seats, Remote Start
| Price: | $26,741 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:72,537 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Dark Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 5B078A |
2021 Buick Envision Avenir All-Wheel Drive
New Tires, 2.0 Turbo, Leather, Sunroof
| Price: | $20,977 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:158,790 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 5B084B |
2021 Buick Envision Essence All-Wheel Drive
Fresh Trade In! Local 1 Owner, 2.0 Turbo, AWD, Leather, Heads Up Display
| Price: | $27,955 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:73,890 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T254A |
2024 Buick Envista Preferred 4dr Front-Wheel Drive
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:55,628 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.2L 3cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6C033B |
Loading More Vehicles ...





