Used Chevrolet Equinox for Sale in Chatham
2022 Chevrolet Equinox LT w/1LT All-Wheel Drive
| Price: | $24,143 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:87,793 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6C019A |
2021 Chevrolet Equinox LT w/1LT Front-Wheel Drive
Local Trade In, New Tires, Bought Here New, Serviced Here Since New
| Price: | $17,991 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:81,759 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S302A |
2018 Chevrolet Equinox Premier Front-Wheel Drive
| Price: | $19,006 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:149,150 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Orange |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T183A |
2017 Chevrolet Equinox LT w/1LT Front-Wheel Drive
| Price: | $15,156 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:120,190 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T050A |
2017 Chevrolet Equinox LT w/1LT Front-Wheel Drive
| Price: | $12,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:167,280 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T190A |
2020 Chevrolet Equinox LT w/1LT Front-Wheel Drive
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:190,309 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T146A |
2019 Chevrolet Equinox LT w/2LT All-Wheel Drive
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:108,127 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TT141A |
Loading More Vehicles ...





