Used Chevrolet Silverado 1500 for Sale in Chatham
2024 Chevrolet Silverado 1500 Custom Trail Boss 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $50,921 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:47,125 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6C010A |
2023 Chevrolet Silverado 1500 LTZ 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $57,521 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:66,050 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T138A |
2021 Chevrolet Silverado 1500 LT Trail Boss 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
2LT, Trail Boss, Leather, 5.3, New Tires
| Price: | $42,977 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:128,210 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TT192A |
2017 Chevrolet Silverado 1500 WT 4x4 Double Cab 6.6 ft. box
AS-IS SALE, YOU SAFETY YOU SAVE
| Price: | $18,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:358,086 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T147A |
2022 Chevrolet Silverado 1500 Custom 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:20,710 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T020A |
2020 Chevrolet Silverado 1500 Custom 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:143,257 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T107A |
Loading More Vehicles ...






