Used GMC Terrain for Sale in Chatham
2024 GMC Terrain Denali 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,146 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:23,450 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6C008A |
2024 GMC Terrain Denali 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,146 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:25,105 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6C021A |
2024 GMC Terrain Denali 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,521 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:20,530 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6C029A |
2024 GMC Terrain AT4 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $35,686 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:39,988 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T168A |
2022 GMC Terrain SLE All-Wheel Drive
Local 1 Owner, SLE, Heated Seats, Remote Start, Sunroof
| Price: | $25,954 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:50,121 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T172A |
2017 GMC Terrain SLE-2 Front-Wheel Drive
| Price: | $13,956 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:154,833 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6C004A |
2017 GMC Terrain SLE-1 Front-Wheel Drive
| Price: | $14,942 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:151,798 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S449B |
Loading More Vehicles ...





