Used Hyundai for Sale in Chatham
2025 Hyundai Elantra Preferred w/Tech Package 4dr Sedan
| Price: | $25,520 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:41,221 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6B001A |
2025 Hyundai Elantra HEV Luxury w/Two-Tone Interior 4dr Sedan
| Price: | $30,520 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:17,684 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S432A |
2025 Hyundai Santa Fe Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $50,520 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:35,946 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T136A |
2024 Hyundai Palisade Urban 7 Passenger 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $53,899 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:18,549 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 5B060A |
2024 Hyundai Sonata N Line Ultimate 4dr Front-Wheel Drive Sedan
| Price: | $39,520 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:16,648 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6B003A |
2023 Hyundai Santa Fe Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $39,520 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:76,002 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 5B049A |
2023 Hyundai Sonata Sport 4dr Sedan
| Price: | $30,520 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:11,182 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B050A |
2022 Hyundai Elantra Preferred 4dr Sedan
| Price: | $18,520 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:65,456 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6B008A |
2022 Hyundai Elantra HEV Preferred 4dr Sedan
| Price: | $18,520 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:165,897 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T109A |
Loading More Vehicles ...










