Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Chatham
2025 Chevrolet Silverado 1500 LT
| Price: | $59,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:600 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T226A |
2025 GMC Sierra 1500 AT4 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
Loaded AT4, Local 1 Owner, Nice Clean Unit
| Price: | $69,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:24,418 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T114A |
2024 Chevrolet Silverado 1500 Custom Trail Boss 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $52,899 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:47,060 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6C010A |
2024 GMC Sierra 1500 SLT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
Local 1 Owner, 6.2, SLT Premium Plus, Active Exhaust, X31 Package
| Price: | $63,521 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:44,644 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TT117A |
2024 GMC Sierra 1500 SLE 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
Crew Cab, 6 Passenger Cloth, Heated Seats, Heated Steering Wheel, Factory Floor Liners, Spray Bed Liner, New Tires
| Price: | $53,966 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:51,742 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6C015A |
2023 Chevrolet Silverado 1500 LTZ 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $58,977 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:66,050 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T138A |
2023 GMC Sierra 1500 SLE 4x4 Crew Cab 6.6 ft. box
| Price: | $45,809 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:82,222 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S439A |
2023 GMC Sierra 1500 AT4 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
3.0 Diesel, New Tires, AT4 Package, Remote Start, Factory Floor Liners, Spray In Bed Liner
| Price: | $57,876 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:75,445 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6C011A |
2022 Chevrolet Silverado 1500 LTD Custom 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $37,974 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:68,959 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | Sport Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TT111A |
Loading More Vehicles ...











